Muay Thai seminaras įmonėms

Asmeninis trenerisSeminarą veda treneris Romualdas Klimavičius, buvęs profesionalus muay thai sportininkas, kurio kaip kovotojo karjera truko 16 metų (nuo 14 iki 30 m.). Per visą karjerą buvo iškovotas ne vienas titulas, laimėta daug pergalių tiek mėgėjų, tiek profesionalų Europos bei Pasaulio ringuose.

Tuo pačiu metu treneris spėjo sukaupti didelę patirtį ne tik kaip kovotojas, bet taip pat kaip ir mokytojas. Šiuo metu patirties stažas siekia 19 metų. Per šį laikotarpį buvo išugdytas ne vienas komercinių turnyrų ir Lietuvos, Europos, Pasaulio čempionatų, prizininkas bei nugaletojas.

Seminaras susidaro is dviejų dalių:

  1. Teorinė dalis: tai Muay Thai istorijos atpasakojimas, supažindinimas su kovos mene naudojamais ritualais. Taip pat seminaro dalyviai sužinos pagrindinius aspektus kuo skiriasi megėjų ir profesionalų kovos.
  2. Praktinė dalis: tai kovos technikos demonstravimas praktikoje. Seminaro dalyviai pamatys esminius skirtumus kuo skiriasi muay thai nuo kitų kovos stilių bei sužinos muay thai smūginės technikos pranašumą prieš kitas smūgiavimo technikas.

Seminaro teikiamos naudos:

  • Motyvacija mokintis savigynos,
  • Motyvacija sportuoti,
  • Teigiamas psichologinis poveikis,
  • Pramogavimas neįprastoje aplinkoje užsiimant neįprasta veikla,
  • Nauji potyriai bei geras fizinis krūvis.

Dėl papildomos informacijos skambinti treneriui Romualdui Klimavičiui tel.,nr.: +37065364146