Muay Thai

Muay Thai treniruotės | Su Romualdu Klimavičiumi

Seminarai grupėms ir įmonems

Muay Thai seminarai:

Seminarą veda treneris Romualdas Klimavičius, buvęs profesionalus muay thai sportininkas, kurio kovotojo karjera truko 16 metų. Per visą karjerą buvo iškovotas ne vienas titulas, laimėta daug pergalių tiek mėgėjų, tiek profesionalų Europos bei Pasaulio ringuose.

Tuo pačiu metu treneris spėjo sukaupti didelę patirtį ne tik kaip kovotojas, bet taip pat kaip ir mokytojas. Šiuo metu patirties stažas siekia daugiau nei 22 metus. Per šį laikotarpį buvo išugdytas ne vienas komercinių turnyrų ir Lietuvos, Europos, Pasaulio čempionatų, prizininkas bei nugaletojas.

Seminarai įmonėms:

Kovinio meno Muay Thai seminarai yra puikus laiko praleidimas bet kokio dydžio komandai.
Seminaro metu, dalyviai užsiema aktyviu poilsiu, tuo pačiu stiprindami komandinę dvasią dirbant kartu. Seminarai taip pat leidžia išvalyti mintis, atitrūkti nuo kasdienybes, ir pasisemti energijos.

Seminaro sudėtis:

  1. Teorinė dalis: tai Muay Thai istorijos atpasakojimas, supažindinimas su kovos mene naudojamais ritualais. Taip pat seminaro dalyviai sužinos pagrindinius aspektus kuo skiriasi megėjų ir profesionalų kovos.
  2. Praktinė dalis: tai kovos technikos demonstravimas praktikoje. Seminaro dalyviai pamatys esminius skirtumus kuo skiriasi muay thai nuo kitų kovos stilių bei sužinos muay thai smūginės technikos pranašumą prieš kitas smūgiavimo technikas.

Seminaro teikiama nauda:

  • Teigiamas psichologinis poveikis;
  • Pramogavimas neįprastoje aplinkoje užsiimant neįprasta veikla;
  • Nauji potyriai bei geras fizinis krūvis;
  • Motyvacija mokytis savigynos;
  • Motyvacija sportuoti;
Spyris keliu

Susiekite dėl rezervacijos telefonu - 8 653 64146, ar kitais Nuoroda kontaktai rodyklė kontaktiniais būdais.